Samochody pośrednictwo

Sprzedaż nowych samochodów:

  • Dostępne marki: Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Jeep, Skoda, Citroen, Hyundai, Opel, VW i inne
  • Doradztwo – konfiguracja samochodu do konkretnych potrzeb klienta
  • Pomoc w uzyskaniu leasingu, kredytu, w tym startupów
  • Asysta przy złożeniu zamówienia samochodu u dealera
  • Pomoc przy rejestracji samochodu
  • Pomoc przy zawieraniu umowy ubezpieczenia (OC, AC, NNW, GAP, EW – przedłużona gwarancja i inne)
  • Asysta przy odbiorze samochodu w salonie

Współpracujemy m.in. z markami, takimi jak:


Pomoc w zakupie auta. Skorzystaj z fachowego doradztwa

Kupno samochodu to zazwyczaj trudna i poważna decyzja. Nowe samochody nierzadko kosztują krocie, a wszelkie formalności i elementy towarzyszące zakupowi nowego samochodu mogą istotnie zwiększyć budżet zaplanowany za zakup nowego samochodu, jeżeli są one przeprowadzone nieprawidłowo. Musimy poświęcić dużo czasu na zgłoszenie chęci zakupu nowego pojazdu, znalezienie sposobu odpowiedniego finansowania zakupu takiego pojazdu oraz najlepszego pakietu ubezpieczeniowego przynajmniej na pierwszy rok. Poziom zaangażowanie wzrasta wprost proporcjonalnie do liczby posiadanych przez nas pojazdów. Jeśli zatem nie chcesz tracić więcej czasu niż potrzeba, skorzystaj z naszej oferty pośrednictwa. W BZ Consulting zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji związanych z zakupem samochodów. Prowadzimy: • doradztwo (konfiguracja samochodu dostosowana do konkretnych potrzeb klienta); • pomoc w uzyskaniu leasingu, kredytu, w tym pomoc dla start-up-ów; • asystę przy złożeniu zamówienia samochodu u dealera danej marki; • pomoc przy rejestracji nowego samochodu, jeżeli zachodzi taka potrzeba; • pomoc przy doborze umowy ubezpieczenia (OC, AC, NNW, GAP, EW – przedłużona gwarancja i inne); • asystę przy odbiorze samochodu w salonie u dealera.

Pomoc przy rejestracji samochodu. Doradztwo samochodowe

Osobiste dopilnowanie formalności potrafi być czasochłonne. Dlatego oferujemy pomoc przy rejestracji samochodu, która polega na reprezentowaniu klienta w urzędach oraz wykonaniu w jego imieniu niezbędnych czynności. Małe firmy czy osoby prywatne, które nie mają w tym zakresie doświadczenia mogą skorzystać z naszych usług w tym zakresie Całość zazwyczaj zajmuje nam zaledwie jeden dzień roboczy. W tym czasie jesteśmy w stanie zarejestrować samochód, dokonać wpisów (np. HAK, GAZ, VAT), zgłosić zakup w urzędzie skarbowym nabywcy pojazdu. W ten sposób masz gwarancję kompleksowości naszych usług oraz oszczędności czasu.

Pomoc przy zakupie samochodu – specjalista na wyciągnięcie ręki

Nietrudno jest trafić na osoby działające w sposób nieetyczny, które próbują naciągnąć nieświadomych kupujących na wielkie sumy pieniędzy. Jeśli nie chcesz znaleźć się w ich gronie, warto skorzystać z usług specjalisty. Oferujemy kompleksową pomoc przy zakupie samochodu, od konfiguracji pojazdu pod konkretne wymagania klienta, poprzez asystę przy składaniu zamówienia u dealera, aż po czynny udział podczas odbioru samochodu z salonu. Z nami znajdziesz najlepszy sposób finansowania zakupu oraz wybierzesz najkorzystniejszy pakiet ubezpieczeniowy przynajmniej na pierwszy rok.

Wybór ubezpieczenia samochodu. Pośrednictwo w zakupie samochodu

Stoisz przed wyzwaniem znalezienia ubezpieczenia dla swojego samochodu i nie wiesz, jak się za to zabrać? Nic dziwnego. Aktualnie, żeby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową, trzeba przedrzeć się przez gąszcz cen i kalkulatorów. W BZ Consulting pomożemy Ci wybrać najlepsze ubezpieczenie dla Twojego pojazdu lub floty, kompleksowo dopełniając cały proces zakupu nowej maszyny. Zajmujemy się doradztwem w zakresie doboru najlepszego OC, AC, NNW, GAP, EW – przedłużoną gwarancją i innymi. Zachęcamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych Klientów.