Pośrednik leasingowy, pośrednictwo leasingowe

Gdzie najlepiej wziąć leasing? Takie pytanie zadaje sobie wielu potencjalnych leasingobiorców. Kiedy już zdecydujemy się na tę formę finansowania pojazdu, maszyny czy urządzenia, pozostaje tylko znaleźć najkorzystniejszą ofertę leasingu.

Na rynku istnieje wiele rozwiązań: dotacje dla nowych firm, kredyty, pożyczka leasingowa, leasing, leasing konsumencki, wynajem długoterminowy samochodów etc. W tym gąszczu możliwości często okazuje się, że niezbędna jest pomoc osoby obeznanej, dobrze znającej realia rynku i specyfikę umowy leasingu, która przeprowadzi nas przez cały ten proces i nie pozwoli wpaść w jakąkolwiek pułapkę.

Możemy zatem wybrać się do banku, instytucji parabankowych, firm leasingowych albo niezależnego pośrednika finansowego. My proponujemy to trzecie rozwiązanie.

Pośrednictwo leasingowe – współpraca

BZ Consulting jest niezależnym doradcą leasingowym i pośrednikiem leasingowym. Charakteryzujemy się tym, że działamy niezależnie od banków, współpracujemy bezpośrednio z firmami leasingowymi i nie jesteśmy skrępowani korporacyjnymi wymogami czy realizowaniem planów sprzedażowych. Oznacza to, że każdego klienta traktujemy poważnie i z szacunkiem, nie odsyłamy z kwitkiem żadnego klienta, tak jak może mieć to miejsce w wyżej wymienionych placówkach. Posiadamy w naszej ofercie produkty leasingowe od różnych leasingodawców w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić realnej pomocy i umożliwić dokonać najkorzystniejszego wyboru formy leasingu oraz produktów towarzyszących.

Staramy się być tak elastyczni, jak to jest tylko możliwe. Naszych klientów zawsze traktujemy indywidualnie, zaś naszą ofertę dostosowujemy wyłącznie do ich potrzeb. U nas znajdziesz zatem wszystko, czego potrzebujesz, do zakupu pojazdu, urządzenia czy maszyny.

Pośrednik kredytowy Warszawa – pośrednictwo kredytowe Warszawa

A może jednak jesteś zdecydowany na kredyt, a nie leasing? W BZ Consulting zajmujemy się również pośrednictwem kredytowym. Wsparcie z naszej strony może okazać się nieocenione wtedy, kiedy wszelkie meandry pożyczania pieniędzy od banku nie są do końca jasne, a procedura okazuje się bardzo wymagająca. Jeśli nie masz doświadczenia, a biurokracja Cię przeraża, odezwij się do nas, a my Ci pomożemy.

Nasza oferta w tym zakresie jest relatywnie szeroka. Przekrój ofert, jaki oferujemy uzależniony jest od wielkości wnioskowanego kredytu, okresu spłaty, zabezpieczenia, innych okoliczności, na które zwraca uwagę bank udzielający kredytu czy pożyczki. Zaproponujemy ci najbardziej korzystną ofertę kredytowa czy pożyczkową. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Pośrednik finansowy Warszawa, pośrednictwo finansowe Warszawa

W BZ Consulting specjalizujemy się w kompleksowym pośrednictwie finansowym. Udzielamy Klientom wsparcia na każdym etapie procesu uzyskiwania leasingu, kredytu, pożyczki. We współpracy z klientem zajmujemy się wypełnianiem oraz przygotowywaniem wniosków, które przekazujemy do banku lub firmy leasingowej. Cała dokumentacja jest przez nas rzetelnie kompletowana i nie stanowi żadnego wyzwania, gdyż procedury finansowe nie stanowią dla nas żadnej przeszkody. Współpracujemy wyłącznie z instytucjami bankowymi i/lub firmami leasingowymi, uznanymi na rynku, dzięki czemu mają Państwo pewność bezpieczeństwa transakcji oraz szerokiej oferty sposobów finansowania. Nie współpracujemy z jakimikolwiek instytucjami parabankowymi.

Jeśli poszukujesz rzetelnego i sprawdzonego specjalisty, który pozwoli Ci płynnie przejść przez stos dokumentacji oraz skomplikowane procedury przyznawania leasingu, kredytu czy pożyczki, pilnie skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się całą resztą.